Vyhledávání


Kontakt

Salon Marilyn
Horova 8
Ústí nad Labem
40001

Lucy
605 291 463

E-mail: luciewankovska@atlas.cz

Prodlužování a zahušťování řas

...jednoduše dokonalý pohled každý den.

 

...tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika se provádí pomocí speciálního lepidla aplikací řas na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

-nyní si můžete vybrat z celé řady barev, délek, zahuštění i tvarů.

Aplikace řas by měla být relaxační záležitostí, trvá 1-2 hod. a zahrnuje: nalepení řas - VŽDY aplikujeme na všechny vaše řasy, osobní kartáček na pročesávání řas a letáček s tištěnými instrukcemi.

Uplatňujeme zkušennosti v oboru prodlužování řas více než 10 let. Vyvarujte se návštěvám tzv. "řasařek amatérek", mělo by vám jít především o vaše zdraví(o kvalitním vzhledu nemluvě- viz. foto!)Hollywood efekt

 

Nejnovější metoda v oblasti prodlužování řas na trhu.

Jak se liší oproti dosud známé technice řasa na řasu?

1. použití materiálu

Přesto, že se používá stejně jako u jiných metod syntetické řasy, tyto jsou speciálně vytvořené, odlehčené a jejich tloušťka nepřekročí sílu 0.07 mm. U nás v salonu používáme řasy o síle 0.05mm.  (pro porovnání u klasického prodlužování se aplikují řasy o síle až 0.25mm)

 

2. aplikace řas

Díky možnosti použití takto lehkých řas, které absulutně nezatěžují naše přírodní řasy, si můžeme dovolit nejen řasy prodloužit, ale také zahustit přesně podle klientky požadavků -  proto aplikujeme 3-9 řas na jednu řasu. (pro porovnání oproti klasické technice kdy se na jedno oko nanese cca  100 řas, tady se nanese až 900 řas na jedno oko)

 

3. životnost

Takto aplikované řasy vydrží jednoznačně déle. Jsou lehčí, nekroutí se a drží stále pěkný tvar i když odrůstají. Tím, že aplikujeme více řas, více jich  tam také zůstane až do další návštěvy doplnění. (klientky docházejí po 3 nebo po 4 týchnech)

 

4. vzhled

Hollywood efekt nám zaručí dokonalý vzhled, ať už se Vám jedná o přirozenost nebo o glamour vzhled. Zapomeňte na  řasy které působí jako dráty.

 

5. osobní pocit

Tyto řasy na očích prostě necítíte. Jsou jemňounké na pohled i na dotek. Ani při případném spaní v polštáři se vám nepříjemně nezapíchnou do víčka. Máte pocit vlastních řas.